+90 532 137 79 84

Sosyal Medyada Biz}

Chn Medya – Hizmetler

Hangi sektörde hizmet verirseniz verin, firmanızın en büyük ihtiyacı tabii ki reklam ve tanıtımdır. Firmanın ürün ya da hizmetlerini mümkün olan en geniş kitleye mümkün olan en kısa sürede tanıtması gerekmektedir. Bu amacı gerçekleştirmek için sizin ve firmanızın izleyebilceği birçok yöntem bulunuyor.

Chn Medya reklam ve tanıtım alanındaki bu ihtiyacınızı geniş hizmet yelpazesi sayesinde eksiksiz olarak karşılayabilmektedir.

Mesela ;
Belli bir alanda üretim yapan bir firma kurdunuz.

“Logo Tasarımı”

İlk olarak tabi ki bir logoya ihtiyacınız var. Kurumsal sunumun hazırlanabilmesi için basit ve etkili bir logo belki de ilk şarttır. Logo tasarımınız konusunda Chn Medya sizin için farklı konseptlerde logolar hazırlayabilir. Size yapılan sunumda sizin için en uygun logoyu seçerek kurumsal kimlik çalışmanızda ilk adımı atabilirsiniz.

“Profesyonel Fotoğraf Çekimi”

Kataloglarınızda ve web tasarımınızda kullanılmak üzere gerekli ürün görselleri için fotoğraf çekimleri Chn Medya tarafından gerek stüdyo ortamında gerek üretim alanında, profesyonel ekipmanlar ile gerçekleştirilebilir.

“Katalog ve Broşür Tasarımı”

Çekilen fotoğraflar ve kurgulanan içerik ile katalog tasarımı chn medya tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Daha sonra isteğiniz doğurultusunda matbaada tasarımı yapılan materyallerin baskıları takip edilebilir. Konusunda uzman kişilerin gerçekleştirdiği bu takipler sayesinde baskılı işlerinizde süprizlerle karşılaşmanız engellenmiş olur.

“Web Tasarımı ve Programlaması”

Tabi ki ürünlerinizi en iyi şekilde sunmak için bir web sitesinin hazırlanması da şart.

“SEO, SEM, SMM”

Web tasarımının yapılması elbette kendi başına bir başarı getiremez. Yapılan sitenin tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi reklamının da yapılması gerekmektedir. Bu noktada Chn Medya SEO, SEM, SMM çalışmaları ile web sitesinin bulunabilirliğini arttıracak çalışmaları firmanız adına yürütecektir.

“Web Yazılımı Geliştirme”

Elbette bir web sitesi sadece ürün ve hizmetlerin tanıtımının yanında, firmanın gerek müşterileri gerekse distribütör yada bayileri ile çalışmalarını kolaylaştırmak için de kullanılabilir. Bu amaçlarla Chn Medya firmanız için hizmet verdiğiniz sektörün ve firmanızın ihtiyaçlarına uygun web tabanlı yazılımları hazırlayabilir.

“Sanal Satış (E-Ticaret)”

Firmanın üretimini gerçekleştirdiği ürünlerini web ortamından satması da son yıllarda çok popüler olan bir satış yöntemini oluşturmaktadır. Reklam Fabrikası deneyimli yazılım kadrosu ile firmanın ihtiyacı olan sanal satış sistemlerini kurabilir. Gelecek talep doğrultusunda bu mağazanın yönetimini de gerçekleştirebilir.